Herşey pamuk ipliğine bağlı.. Hatırlarsanız Aydın baba el salla tezahuratı bir anda yerini Aydın bilgin........... tezahuratlarına bırakmıştı. Tribünler bölünmüş birbirimize düşmüştük.Ardından küme düştük.
Sayın Özant Önçağ'ın yazısının Mustafa Dizdar'ı okuyunca o günler aklıma geldi ve yeni genel müdürün sezon içinde bu tip tepkiler çekebileceği kuşkusuna kapıldım. Belki de Y.Asır bu zemini kurnazca hazırlıyor da olabilir(paranoyakça olabilir). Ama gel de paranoyak olma!!!!!!.
Herşey o kadar sevimsiz ki halkla ilişkiler sıfır. Yeni Asır bu işten bıkmış gibi davranıyor. Hiçbir yenilik, hiçbir yaratıcılık örneği gösteremiyorlar.
Koskoca Göztepe'yi defi bela kabilinden yönetiyorlar. Aydın Bilgin'den ve Orhan Ayalp'ten sonra Hamdi Türkmen için de yolsuzluk dedikodusu aldı yürüdü.
Takım Süper Lig'de yedinci oluyor, Sabah Grubu'nda en ufak bir heveslenme, en ufak bir heyecan yok. Tersine Göztepe'yi Göztepe olmaktan uzaklaştırıyorlar. Bizi bize yabancılaştırıyorlar.
Adrenalin=Göztepe, heyecan yoksa Göztepe erozyona uğrar. Zarar görür. Altay'laşabilir. Koşa koşa maça gelen kitle azalır. Hele hele bir de bu Göztepe'yi küçük düşürücü ve tutarsız tavırlar Göztepe'mizi derinden yaralar.
Gerçekçi ve heyecanlı, hedefli, iddialı, hırslı, yerinde agresif olabilen, tutarlı, seviyeli, aktif, Göztepe'yi ezdirmeyen, Göztepe'yi Sabah Grubu içindeki şirketler içinde en üst seviyede tutan bir yönetim anlayışı istiyoruz. Bunu yaparsanız başarı zaten gelir.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var? İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var?
  Written by Oguz Resat Sipahi 10 May 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Hangi takımın daha çok taraftarı var? Bu soru çok iç gıdıklayan bir soru biliyorum. Pazar Pazar maçlar da yok. Nereden aklıma geldi diye sorarsanız Dövletimiz sağolsun. İnstagramda Kumluca-Olimpos alanının yüce Dövletmiz tarafından 1. derece sit alanı konumund...
 • Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik...
  Written by Oguz Resat Sipahi 12 Nisan 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk *Ülkemizde 1098, dünyada 108.319 kişiyi covid19'un kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... *Ne mutlu bizlere değil ki ülkemiz, covid19 açısından müreffeh ülkeler düzeyini yakalama ve aşma yolunda koşar adımlar ile ilerliyor... Yine de arada iyi şeyler de var...
 • Gözyaşları... Gözyaşları...
  Written by Oguz Resat Sipahi 21 Nisan 2019
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Uzun zamandır yazasım gelmiyordu ligin ilk devresinde yazacak birşey yoktu pek, ya da dünyevi dertlerden yazasım gelmedi... Ligin ikinci devresinde de yazasım gelmedi bu sefer çoğunlukla dünyevi ailevi dertlerden... Dünkü gözyaşlarına kadar... Taraftarımızın,...
 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter