Fatma Aydın

Ahmet Dündar

Cansu Ergül

Huseyin Caner Göçmüş

Fatih İncekara

Uğur Kunt

Melih Melek

Doğa Sipahi

Oğuz Reşat Sipahi

Behçet Şenözhür

Süleyman Yengil

Simge Yılmaz

Kulübümüzü temsilen Sn. Ahmet Dündar ve YALI DErneği Başkanı Behçet Şenözhür'ün de katıldığı toplantıda yönetim,tribün, takım ve Göztepelist hakkındaki olumlu ve olumsuz geri bildirimlerde bulunuldu.


Stad ve Eshot garaji icin toplu hareket planı organize edilmesi planlandı.


Tarih: 26 Kasım 2010 Cuma
Yer: Alsancak Sports Cafe
Toplantıya katılanlar:
Fatih Özfatura
Serkan Boyacıoğlu
İlhan Demir
Fatma Aydın
Çağlar Cin
Süleyman Yengil
Tolga Ersarı
Umut Asran
İsmail Çakır
Fırat Yavuz
Mustafa Egel
Serkan Biçer
Ekrem Arda Erkoç
Simge Yılmaz
Mehmet Altan
Özkan Cengiz
Oğuz Reşat Sipahi
Kararlar:
*Toplantıda Göztepelist hakkında üyelerin olumlu ve olumsuz geri bildirimleri alındı.
*Takımın gidişi tartışıldı...Özcan Hoca ile röportaj için girişimlerde bulunulmasına karar verildi.
*Göztepe'nin ilçe olması meselesi, artıları ve eksileri ve fizibilitesi tartışıldı.
*Storelardaki ürünlerin kalitesinin arttırılması ve bazı ürünler için dizayn yarışması düzenlenmesi için kulüple bağlantı kurulmasına karar verildi.
*TFF'nin Çarşamba maçı organizasyonları için topyekün bir Göztepe taraftar hareketi başlatılması (Medya email, fax vs kampanya şeklinde) karar verildi.
*Maç sonrasında belediye otobüslerinde çıkan olaylar için kulübün girişimlerde bulunması için karar alındı.
Önümüzdeki süreçte toplantının tekrarlanması.

1.Yönetim Taraftar Değerlendirme toplantısı yaklaşık 90 taraftarımızın katılımı ile Gürsel Aksel salonunda gerçekleşti, gönlünden kopanın ücret verdiği toplantıda 250 TL hentbol şubesi için toplandı.

Bayram öncesi süreçte gerçekleşmesi için çaba sarf edilen toplantı için salonun tek uygun olduğu saat olan pazartesi 17:00-19:30 arası gerçekleşen toplantıya saati ve günü nedeniyle katılamayan taraftarlarımız için bayramdan sonraki süreçte bir kez daha toplantının tekrarlanması kararlaştırıldı.

Göztepelist Yürütme Kurulu üyesi Sn. Özkan Cengiz tarafından yönetilen toplantıda Yönetim Kurulu’muzu Sn. Serdar Samur temsil etti. Göztepemiz için hazırlanan 12 dakikalık bir filmle başlayan gecede daha sonra Spor Akademisi Koordinatörü Hasan hocamız tarafından yaklaşık 10 dakikalık bir bilgilendirme yapıldı. Daha sonra karşılıklı soru cevap bölümüne geçildi.

Aşağıda başlıca soru ve cevaplara yer vermeye çalıştığımız geceye bizleri kırmayarak katılan başta Sn.Serdar Samur olmak üzere tüm kulüp çalışanlarımıza ve geceyi varlıkları ve samimi soruları ile değerli kılan sevgili Göztepelilere canı gönülden teşekkür ederiz.

(Sorular büyük harf ile yazılmıştır. Cevapların tamamı Sn. Serdar Samur tarafından verilmiştir. Taraftarlarımız yoğun olarak görüş ve önerilerini paylaşmıştır. Bu görüş ve önerilerden çok sorulan sorulara alınan cevaplar buraya yansıtılmıştır. Yaklaşık 2,5 saat dolu dolu süren toplantının yarısına yakın bir kısmı burada yer almaktadır.)

TRANSFERLERİMİZ KİM TARAFINDAN YAPILMIŞTIR, SN.İMAM ALTINBAŞIN TRANSFER BÜTÇESİ İÇİN BİR SINIRLANDIRMASI OLMUŞMUDUR. SN.İSMAİL HAKKI GÜL’ÜN KULÜPTEKİ VE TRANSFERDEKİ ROLÜ NEDİR?
Sn. İmam Altınbaş’ın transfer bütçesinde bir sınırlandırması ve müdahalesi olmamıştır. Kurulması gereken takımın kurulması talimatı verilmiştir. Transferlerimiz transfer komitesi ve  Sn.Akif Başaran hocamız tarafından yapılmıştır. Sn. Akif Başaran’ın istemediği hiçbir futbolcu transfer edilmemiştir. Sn. İsmail Hakkı Gül kulübümüzün sportif işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve transfer komitesi üyesidir.  Sn. İsmail Hakkı Gül’ün ve Sn Akif Başaranın çalışmaları sonucu transferler yapılmıştır.

SİZİN KONUMUNUZ NEDİR?
Ben Göztepe Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Vekili ve Göztepe şirketleri Genel Müdürüyüm yetki sorumluluk ve konumum Sn. İmam Altınbaş tarafından çizilen çizgiler ile belirlidir. Bu çizgilerin dışına çıkmam söz konusu değildir. Kulübümüzde yapılan her türlü faaliyet Başkanımız Sn. İmam Altınbaşın bilgisi ve onayı ile yapılmaktadır.

TESİS SORUNUMUZ NE ZAMAN ÇÖZÜLECEKTİR?
Gürsel Aksel tesisleri ile ilgili modernizasyon ve yeniden düzenleme çalışmalarının temeli önümüzdeki günlerde atılacaktır. Bunun dışında mevcut statlarla ilgili Alsancak veya Atatürk stadı ile ilgili bir kiralama işlemi statların geçerli durumda kontratları olduğu için söz konusu değildir. Daha geniş ve kapsamlı tesis projelerimize ilişkin çalışmalarımız devam etmektedir.

TSYD KUPASINDA YAŞANANLAR İLE TARAFTARIMIZIN ŞU AŞAMADA KSK İLE DOSTLUK MAÇI YAPMAK İSTEMEDİĞİ HALDE NEDEN BU KONU ISRARLA İSTENMEKTEDİR.
Bize gelen teklif Göztepeli bir yazar arkadaşımızın yararına yapılacak bir çalışma ile ilgilidir. Göztepeli bir yazar arkadaşımızın yararına olan bir işi bizim red etmemiz Göztepelilik kimliğimize aykırıdır. Bizim bu konudaki talebimiz tüm İzmir takımlarının katılacağı bir turnuva olmasıdır. Bu çalışmalar şu aşamada devam etmektedir.

KULÜP ÜYELİKLERİ NEDEN AÇILMAMAKTADIR?
Gerek Başkanımız Sn. İmam Altınbaş gerekse Yönetim kurulumuz bu konunun üzerinde hassasiyetle durmaktadır. Ancak yapılan olumlu çalışmalar taraftarımız tarafından takdir görmez iken skora dayalı sert tepkiler olması Yönetim Kurulumuzda bir çekince yaratmaktadır. Skora dayalı olmayan yapılan iyi çalışmaları takdir eden taraftarlarımızın iyi niyetimize inanarak bize iyi niyetlerini göstermesi halinde bu süreç hızlanacaktır.

KULÜBÜMÜZÜN SN.LEVENT ÜRKMEZ İLE VE SN.ÖMER DİNÇER İLE NE GİBİ BİR YAKINLIĞI VARDIR. LEVENT ÜRKMEZE KÜFÜR DIŞINDA VERİLEN TEPKİNİN DOĞRUMU YANLIŞ MI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ.
Altınbaş grubu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana bir camia birlikteliği oluşturmaya çalışmamıza rağmen bu konuda bir ilerleme kaydedemedik. Bu çalışmaların bir aşaması olarak geçmişte Kulübümüzde görev yapan 27 kişilik bir yöneticimiz Alanya maçına ve bu maçın ertesi günü kulübümüze toplantıya davet edilmiştir. Sn. Levent Ürkmez ve Sn. Ömer Dinçer bu davetimize karşılık vererek Alanya maçında bizi yalnız bırakmamıştır. Ancak Alanya maçında yaşananlar nedeniyle sonraki günkü toplantı gerçekleşmemiştir. Sn. Levent Ürkmez’e yapılan küfürlü tezahüratı doğru bulmamız söz konusu değildir. Ancak verilen tepki ve protesto bizden yani 2007’den önce yaşananlar sonucu oluşmuştur. Bizim görevde olmadığımız dönemde yaşananlar için yorum yapmamız doğru veya yanlış dememiz uygun değildir. Bu vesileyle biz Sn. Levent Ürkmez’e taraftarımızın tepkisinin olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.

BASINDA VEYA AÇIKLAMALARDA HEP ALTINBAŞ HOLDİNG TARAFINDAN KULÜBÜMÜZE AKTARILAN KAYNAKLAR AÇIKLANMAKTADIR. MAĞAZA GELİRLERİ, OKUL GELİRLERİ, HASILAT GELİRLERİ İLE TARAFTAR TARAFINDAN KULÜBÜMÜZE AKTARILAN KAYNAKLAR NE KADARDIR?
Şu anda elimde veriler yok ancak kaba hatlarıyla şöyle diyebiliriz, hasılat gelirlerinden herhangi bir kaynak yaratılmamaktadır. Gerek saha kiraları gere güvenlik ve sağlık ekipleri ve stadyumlarda oluşan hasarlar nedeniyle genel olarak maç gelirlerinden herhangi kaynak yaratamamakta hatta zarar etmekteyiz. Mağaza ve Okul gelirlerini, Altınbaş Holding’ten aktarılan kaynakla karşılaştırdığımızda bu  kabaca bu oranın 4 te bir olduğunu söyleyebiliriz. Yani 4 birim kaynağımızın 3 birimi Altınbaş Holding tarafından 1 birimi kendi kaynaklarımızdan oluşturulmaktadır. Ancak son dönem de küfür nedeniyle aldığımız cezalar nedeniyle bu oran daha da küçülmektedir. Bizler taraftarımızın her türlü demokratik tepki ve eleştirisine açığız ancak bunun  kü
für ile olması kulübümüze zarar vermektedir. Kulübüne bu kadar düşkün bir taraftarın bu şekilde kulübünü cezalandırması doğru değildir. Bizler Göztepe Spor Kulübü çalışanları olarak 1 tl için dahi hassasiyet göstermekteyiz.

GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ ÇALIŞANLARI OLARAK 1 TL BİLE BİZİM İÇİN ÖNEMLİ VE BUNUN İÇİN ÇABA HARCIYORUZ DİYORSUNUZ ANCAK BİLDİĞİMİZ KADARIYLA TRANSFER İÇİN 1.2 MİLYON YTL HARCANDI BUNUN SONUCU ORTADA BİR ŞEY YOK BU BİR ÇELİŞKİ DEĞİLMİ BU HASSASİYET NEDEN TRANSFER YAPARKEN GÖSTERİLMİYOR.
Şüphesiz bu durum Yönetim Kurulumuz ve Başkanımız tarafından değerlendiriliyor, ancak biz şu aşamada sportif başarısızlığın gerçekleşmiş olduğunu düşünmüyoruz bir takım sorunların olduğu ve istenen sonuçların alınamadığı gerçektir. Ancak biz sözümüzün arkasındayız bu sezon bir üst lige çıkacağımıza inanıyoruz.

UNİFORCE TARAFINDAN ÇIKARILAN DERGİYE NEDEN ENGEL OLUYORSUNUZ, 1 TL BİLE SİZİN İÇİN ÖNEMLİ İKEN BEDAVAYA ÇALIŞACAK ÖĞRENCİLERE NEDEN ENGEL OLUYORSUNUZ?
Bu konuda biz isminde Göztepe geçen Göztepe’yi yansıtan her türlü çalışma konusunda çok hassasız dergi konusunda da bu hassasiyetimiz var bu sebeple dergi çalışmaları bizim uzman kadromuz tarafından yapılıyor bu çalışmalardan genç arkadaşlarımızı ayrı tutmamız söz konusu değildir. Muhabir olarak yazar olarak tüm arkadaşlara kapımız açıktır gelebilir dergimizde çalışabilir çaba gösterebilir katkı sağlayabilirler. Bu konuda yaptıklarımız yazdıklarımız sansürlenir diye bir yaklaşım doğru değildir bizim öyle bir tasaruffumuz bulunmaktadır. Böyle bir sansür söz konusu değildir. Bu konuda Uniforce' taki arkadaşlarımız yeniden kulübümüze gelsinler baştan bu konuyu masaya yatırıp konuşalım tartışalım.

HENTBOL KONUSUNDAKİ KATI TUTUMUNUZUN SEBEBİ NEDİR?   
Gerek Hentbol konusunda gerek se diğer amatör branşlar konusunda katı bir tutumumuz yoktur. Biz okullarımızı geliştirip buradan çıkan oyuncular ile amatör şubelerimizi yaratma niyetindeyiz. Bu sebeple okullarımızın belli bir seviyeye gelmesini rekabetçi kadrolar oluşturmaya başlamasını bekliyoruz. Ancak hentbol konusunda taraftarımızın hassasiyetlerini ve kararlılığını da biliyoruz bu sebeple sezon başında Sn. Deniz Durmaz ile bir toplantı yaptık kendisine önerilerde bulunduk. Kendisi bir sponsor bulmak üzere olduklarını bunu başarırlarsa bir şeye gerek olmadığını söyledi. Zannedersem o sponsorluk gerçekleşmemiş hentbola desteğimizin olmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Desteğimiz vardır çabamız vardır bu sponsor olayı nedeniyle bir belirsizlik yaşanmıştır. Diğer amatör şubelerimiz ile de her türlü öneri ve teklife açığız bizim politikamız okulları geliştirip rekabetçi şubeleri kurmaktır. Ancak bu aşama gerçekleşene kadar ilke ve prensiplerimiz ışında amatör şubelerimizi çalıştırmak isteyen tüm Göztepelilere kapımız açıktır.

TRİBÜNLERİ HAREKETLENDİRİP DOLDURACAK YILDIZ FUTBOLCU TRANSFERİ YAPILACAKMIDIR?
Yönetim Kurulu’muz transfer konusundaki tüm olasılıkları gözden geçirmektedir. Bu değerlendirmeler sonucu elbette bu şekilde yıldız futbolcu transferi yapılacaktır.

TFF SİTESİNDEKİ KARMAŞA HUKUKİ BİR SORUN MUDUR TEKNİK BİR SORUNMUDUR?
Hukuki bir sorun olması söz konusu değildir. Gerçekleşen sorun tamamen web sitesinin alt yapısından kaynaklanan teknik bir sorundur. Değişik defalar TFF ile yazışmalarımız mevcuttur. En son yazışmalarda TFF’nin bu sorunu çözeceğini ifade etmiştir Konunu ısrarlı takipçisiyiz.

BİLET FİYATLARI SİZCE UYGUN MUDUR BU KONUDA BİR İNDİRİM YAPILACAKMIDIR?
Bilet fiyatları yönetim kurulumuz tarafından belirlenmektedir. Gerek maç hasılatlarından zarar etmemiz gerekse alınan yüklü cezalar nedeniyle Yönetim Kurulu’muzda bilet fiyatlarının artması yönünde bir eğilim vardır. Ancak bizler bu konuda yoğun bir emek sarf ederek bilet fiyatlarının aynı kalmasını sağlamaktayız. Bu konudaki taraftarımızın talepleri yeniden Yönetim kurulu’muza aktarılacaktır. Ancak bu talep ile giderken taraftarımızın cezalar ve tribün hasarları ile ilgili hassasiyet göstererek bizim elimizi güçlendirmesi gerekmektedir.

KULÜBÜMÜZE BİR GENEL KAPTAN ALINACAK MIDIR?
Bizim sportif direktörlük konusunda çalışmaları yoğun olarak devam etmektedir. Ancak bu konuda Türkiye’de henüz böyle bir pozisyon için kaynak bulunmamaktadır. Bizim ilk amacımız sportif direktörlük koltuğunu doldurmaktır. Daha sonra onun altında bir yapılanma söz konusu olabilecektir. Ancak tabiî ki oluşan ihtiyaç ve gereksinimler doğrultusunde Yönetim Kurulu’muz yeni değerlendirmeler yapabilir.

TARAFTAR İLE YÖNETİMİNİZ ARASINDA BİR SOĞUKLUK VE MESAFE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ VE BUNUN DA ÖZELLİKLE FETHİYE MAÇI SONRASI OLMAK ÜZERE YAPTIĞINIZ AÇIKLAMA VE BİLDİRİLERDEN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ BU KONUDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ.
Yönetim Kurulu’muz ve Bizler gerek spor camiasına gerek se de Göztepe camiasına yeni yeni alışıyoruz bu alışma sürecinde bir takım aksaklıklar ve hatalar olduğunu kabul ediyoruz. Ama bu aksaklık ve hataları minimize etmek için her geçen gün taraftarımız ile aramızdaki ilişkiyi geliştirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bugün burada yaptığımız bu toplantı da bir milat, son dönemde yaptığımız açıklamalardaki tutum ve tavırımızdaki değişiklikleri sizde gözlemliyorsunuz. Zaman zaman kulübümüzün daha az ceza alması amacıyla kamuoyunu tatmin etmek amacıyla bir takım açıklamalar yaptığımız doğrudur ancak bu açıklamalar basın tarafından da yanlış çarpıtıldığı olmaktadır biz her geçen gün daha hassas ve ince düşünüyoruz. Ancak taraftarımızın da bizlere bir önyargı ile yaklaşmamasını maç skoruna göre hemen şeref tribününe dönerek tepki ve ağır eleştiri yapmamasını istiyoruz. Sportif başarı veya başarısızlıklar olabileceğini ancak bizlerin iyi niyet ile sürekli olarak başarıyı hedeflediğimizi bu konuda oluşan sorunları da ancak Göztepe taraftarının desteği ve gücü ile çözebileceğimizi taraftarımızın da kabul etmesini ve bize destek vermesini temenni ediyoruz. Göztepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu bir dünya kulübü yaratmak için yola çıkmıştır. Bu yol da sorunlar aksaklıklar eksiklikler olabilir ancak hep beraber olursak biz olursak taraftar ve yönetimimiz ile bir vücüt olabilirsek bu sorunları hasar almadan çözebiliriz. Örneğin bu günden itibaren önümüzde 5 maçımız var ve 5 maç boyunca her şeyi unuturak bir olursak yükselme grubuna çıkacağımıza inanıyoruz.

BİR DÜNYA KULÜBÜ YARATMAK İSTİYORUZ DEDİNİZ BU KONUDA SN.İMAM ALTINBAŞ’IN LİMİTLERİ NELERDİR ÖRNEĞİN VESTEL, MANİSAYI YARI YOLDA BIRAKMIŞ AYIRDIĞIM BÜTÇE BU KADAR DEYİP ÇEKİLMİŞTİR. İMAM ALTINBAŞ VE ALTINBAŞ HOLDİNGİN BÖYLE BİR LİMİTİ VARMIDIR?
İmam Altınbaş ve Altınbaş Holding’in bir dünya kulübü yaratma hedefine giderken hiçbir limiti ve kıstası yoktur. Ne gerekiyorsa fazlasını yapmaya hazırdır. Ancak tek istediği yaptığı olumlu çalışmaların ve koyduğu hedefin Göztepe taraftarından kabul edilmesi, takdir edilmesi ve desteklenmesidir. Göztepe taraftarı Sn. İmam Altınbaş’a yönelik ön yargılarından sıyrılıp skora dayalı günlük aksaklıkları göz ardı edip nihai hedef için Sn. İmam Altınbaş’ın yanında ve arkasında olduğunu kendisine hissettirmesi halinde süreç hızlanacak ve herkesin istediği yöne ilerliyecektir. Sn. İmam Altınbaş için Göztepe taraftarı nasıl ki bir itici güç ve gereklilik ise Sn. İmam Altınbaş’ta Göztepe taraftarı için bir şans ve gerekliliktir.

Bunun dışında taraftar Akhisar maçında yönetimin maçı taraftar arasında izlemesini istemiştir.

Sn. Özay İPEK ve Yönetim Kurulumuzda yer alan Aliağalı yöneticilerin katılımı ile yapılan Bilgilendirme Toplantısı dün akşam Best Western otelde yapıldı. Göztepe Yalı Derneği, Göztepe Uniforce Organizasyonu, Göztepeye Hizmet Derneğini temsilen yöneticilerin ve 50 ye yakın taraftarımızın katıldığı toplantıda Birleşme Projesi enine boyuna tartışıldı. Toplantıya moderatörlük eden Köşe Yazarlarımızdan Özkan Cengiz'in oluşturduğu toplantı notları şöyledir:

Taraftarlarımızdan konuşmanın başında gelen en çok soru neden son ana kadar bekledikleri idi. Özay İpek kendi aralarında perşembe günü mutabakata vardıklarını ve derhal mevcut Göztepe Yönetimi ile bağlantıya geçtiklerini söyledi.

Taraftarımız Perşembe günü Sn.Kocaoğlunun yönetimi yeni listeye devredeceğini açıkladığını neden yeni liste ile irtibata geçilmediğini sordu. Sn Özay İpek Biz genel kurul salonuna girene kadar bizim teklifimizden sonra Göztepe camiasının kendi içinde birleştiğini ve Genel Kurula tek liste olarak geldiğini biliyorduk. İki liste olduğunu genel kurul salonunda öğrendik dedi.

Birleşme nasıl olacak hangi ligde oynayacağız ? Birleşme iki spor kulübü derneğinin birleşmesi şeklinde olacak ve şu anda 3.ligde oynayacağız. Değirmendere Kulübünün liglerden çekilme ihtimali var ama bu sadece ihtimal eğer düşük olasılıkta olsa bu gerçekleşirde 2.lig B de oynayacağız.

Logo ve İsim  A.Ş.'den nasıl alınacak ? Bunun için çalışmalarımız hazır ama bunun olmasını istemeyen çok sayıda insan olduğu için açıklamayı doğru bulmuyoruz. (Sn.İpek toplantı esnasında çok detaya inmeden bilgilendirme yapmıştır.)

Neden Göztepe ? Çünkü başta ben olmak üzere bu projeyi hayata geçirenler olarak biz Göztepeliyiz. ve Göztepe’nin potansiyeline inanıyoruz. Ve bu potansiyeli kullanarak başarıya daha çabuk ulaşacağımıza inanıyoruz.

Bu işin Aliağa’ya faydası ne Aliağa Belediye Başkanı niye destek veriyor?  Bu proje gerçekleşirse Aliağa bir alt yapı merkezine dönüşecek şu anda mevcut olan 2 stadyumumuz ve tesislerimiz bir spor kolejine dönüşecek ve biz burada Türkiyenin en gözde takımlarından birinin Göztepe’nin alt yapısını oluşturacağız. Aliağa halkına yılda 1000 e yakın gencin yetiştiği bir spor koleji yaratacağız bunun yanı sıra daha büyük bir teklif gelmediği sürece Göztepe ALİAĞA göğüs reklamı ile çıkacak ve bugün bazı İzmirlilerin bile yerini karıştırdığı Aliağa ülke çapında tanınan bir ilçe olacak bir belediye başkanı başka ne isteyebilir ki hem halkına büyük bir kolej yaratacak hem de ülke çapında ilçesini tanıtacak. Sn. Başkanımızı heyacanlandıran bu iki olaydır projenin daha başka yerlere çekilmesi başkanımızı üzmektedir.

Aliağalılar projeye nasıl bakıyor. Başta çok tepkililerdi ama detayları paylaştıkça tepkiler olumlu yönde değişiyor yarın Aliağa sahil fm de kendilerine bilgilendirme yapacağız.

Yönetiminiz nasıl olacak ? Biz yaklaşık 5 milyon ytl bütçe ile hazır bir kadro ile 3.lig de oynama hakkı ile geliyoruz biz vereniz bu nedenle de yöneten olacağız Sn. Kocaoğluda bu şartımızı kabul ediyor.

Sn.Kocaoğlunun çekileceğine inanıyormusunuz. Sn. Kocaoğlu listesini bizlerin fazla sayıda olacağı şekilde hazırlayarak iyi niyetini gösterdi ve birleşme aşamasında da söz verdiğini yapacaktır bir çekincemiz yok. Zaten bir terslik olursa dediğimiz gibi yönetim bizde olmazsa biz birleşmeyi gerçekleştirmeyiz ve bu durumuda kamuoyu ile paylaşırız.

Birleşen derneğe üye olunması yolu açılacak mı ? Biz bu işe kalkışırken Göztepenin potansiyeline camiasına güvenerek kalkışıyoruz bu potansiyeli kullanabilmek içinde kafalardaki soru işaretlerini güvensizliği ortadan kaldırmak şart bu yüzden de yönetimimiz üyeliğin önünü açarak rekabetçi bir kongre ortamı yaratacaktır. Bunu taahhüt ediyoruz zaten rekabetçi bir kongre ortamı yaratamazsak kimseyi Göztepeye çekemeyiz. Önce şeffaf olacağız açık olacağız sonra insanları davet edeceğiz.

Bu 5 milyon YTL Göztepenin potansiyeli ile ilgilimi ? Hayır biz Aliağa yönetimi olarak birleşsek te birleşmesek te bütçemiz 5 milyon YTL ve biz buna hazırız.

Projenin takvimi nedir nasıl işleyecek ? Biz haksız olarak eleştirildiğimiz hiç beklemediğimiz bir tepki aldığımız için durduk. Camialarımızı arkamızda hissettiğimizde devam edeceğiz bunu da nasıl hissedeceksiniz derseniz. Bizim bir ekibimiz var ve şu anda tüm Göztepe sitelerini, Göztepe forumlarını, listelerini izliyor. Eğer biz buralardan olumlu tepki alırsak camiayı arkamızda hissedersek devam ederiz. Yoksa vazgeçeriz. Biz bu tarz toplantılara açığız gerekirse her gün toplanır insanları bilgilendiririz bu toplantıyı organize eden arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

------------------------------------------------

Toplantıyı naçizane olarak yönetmeye çalışan biri olarak not alabildiklerim aktarabildiklerim bunlar toplantıya katılan arkadaşlardan bunu yazmamışsın şeklinde hatırlatması olanlar bana iletirse buraya ilave edebilirim.

Son olarak kendi görüşümü ilave etmek gerekirse Borçsuz, dertsiz, Tasasız, kendi ismi kendi logosu ve kendi tarihi ile 3.ligde hatta 2.lig b de olmak fikri muhteşem duruyor.

Sn Özay İpek ve arkadaşları her açıdan derslerine iyi çalışmışlardı. Her soruya ikna edici cevaplar verdiler. Toplantı sonunda katılımcılardan olaya karşı olan kalmamıştı diyebilirim.

Burada belki en kritik nokta yönetimin Aliağa kökenli insanlara devredilmesi olabilir. Ama son 10 yıldaki yöneticilerimize bakıldıldığın da çok da sorun değil Göztepeli diye bağırımıza bastığımız insanların yaptıkları ortada Ayrıca Sn. Özay İpek ve diğer yönetici arkadaşların siması yabancı değil gerçekten tribünlerde gördüğümüz tanıdığımız insanlar.

Toplantı yaklaşık 3 saat sürdü ve bunun rahat 2,5 saati Sn. Özay İpek anlattı gerçekten anlattıklarının belli bir kısmını bile başarabilseler bizim için ciddi bir ivme olacaktır.

Kendileri her türlü soruya açık goztepelist kanalı ile her türlü çekincenizi sorunuzu sorun. Ancak acele etmemiz gerektiği bir gerçek ligler 22 Haziran 2007 tarihinde tescil ediliyor o tarihe kadar ne olacak sa olacak.  

Hayırlısı olsunÖzkan Cengiz
www.ozkancengiz.net
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hasan Ayar, Mehmet Aykol, Deniz Durmaz, Tolga Hepgül, Ömur Nemli, Oğuz Reşat Sipahi, Alp Üçok**, Özgür Yeşildağ.

Cağlar Akar, Tolga Canlısoy, Koray Emre Çokbankir, Deniz Durmaz, Suay Esenkal, Hayri Kılıç, Fevzi Kunter, Ömür Nemli, Serdar Orpak, İrem Öztanyer, Gürer Sapanlı, İsmail Saper, Kaan Şenkara, Oğuz Reşat Sipahi, Bilge Soylu, İltan Tuğsuz, Tuna Türker, Alp Üçok, Serkan Yıldız, Özkan Yılmazer,Sayın Bilgi Soylu yapılması planlanan ikinci pankart için 10.000.000 TL yardımda bulunmuştur. Daha önceden kalan 5.000.000 TL ile elimizde 15.000.000 TL bulunmaktadır.

Mehmet Altan, Hasan Ayar, Özlem Beştek, Umut Can, Hakan Çokbankir, Koray Emre Çokbankir, Deniz Durmaz, Hayri Kılıç, Fevzi Kunter, Serdar Orpak, Gürer Sapanlı, Oğuz Reşat Sipahi, Bilgi Soylu, Tuna Türker, Serkan Unaner, Özgür Yeşildağ, Özkan Yılmazer. Toplantıda Deniz Durmaz ve Serdar Orpak yapılması planlanan ikinci pankart için beşer milyon TL katkıda bulundular.

KÖŞE YAZILARI

 • İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var? İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var?
  Written by Oguz Resat Sipahi 10 May 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Hangi takımın daha çok taraftarı var? Bu soru çok iç gıdıklayan bir soru biliyorum. Pazar Pazar maçlar da yok. Nereden aklıma geldi diye sorarsanız Dövletimiz sağolsun. İnstagramda Kumluca-Olimpos alanının yüce Dövletmiz tarafından 1. derece sit alanı konumund...
 • Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik...
  Written by Oguz Resat Sipahi 12 Nisan 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk *Ülkemizde 1098, dünyada 108.319 kişiyi covid19'un kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... *Ne mutlu bizlere değil ki ülkemiz, covid19 açısından müreffeh ülkeler düzeyini yakalama ve aşma yolunda koşar adımlar ile ilerliyor... Yine de arada iyi şeyler de var...
 • Gözyaşları... Gözyaşları...
  Written by Oguz Resat Sipahi 21 Nisan 2019
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Uzun zamandır yazasım gelmiyordu ligin ilk devresinde yazacak birşey yoktu pek, ya da dünyevi dertlerden yazasım gelmedi... Ligin ikinci devresinde de yazasım gelmedi bu sefer çoğunlukla dünyevi ailevi dertlerden... Dünkü gözyaşlarına kadar... Taraftarımızın,...
 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter