Tunç Afşar, Emre Akkent, Hasan Ayar, Umut Can, Çağatay Çağlar, Birol Dirik, Mustafa Dizdar, Deniz Durmaz, Doğan Gazioğlu, Evren Gökçol, Volkan Gürsoy, Volkan Güzelsu, Baki Karakoç, Fevzi Kunter, Serdar Orpak, Birol Özsandık, Oğuz Reşat Sipahi, Hakan Taşpınar, Emre Tunalıgil, Tuna Türker, Murat Yağcıoğlu, Süleyman Yengil, Özkan Yılmazer.

Toplantımıza katılan Göztepe AŞ Halkla İlişkilerden Cemil Bey ve Tunç Afşar Gözcard hakkında bilgi verdiler. Ayrıca Sayın Çağatay Çağlar da toplantıyı haber yaptı, kendisine teşekkür ediyoruz.

Toplantıda Murat Yağcıoğlu 10.000.000 TL, Birol Özsandık, Özkan Yılmazer, Volkan Güzelsu 5.000.000 TL, Emre Tunalıgil 3.000.000 TL, Hasan Ayar, Doğan Gazioğlu ve Hakan Taşpınar 2.000.000 TL ve Serdar Orpak 1.000.000 TL olmak üzere toplam 35.000.000 TL katkıda bulunuldu.

Kararlar:

1)Bir sonraki toplantının 15 Eylül Cumartesi saat 18:30'da Gözcard Merkezinde yapılması.

2)Sitede oylanan anayasada kabul edilen maddelerin, ETC Travel sponsorluğunda Cuma günü basılması, Göztepe AŞ Halkla İlişkiler kanalıyla izin alınarak Cumartesi maçtan önce Mustafa Dizdar, Oktunç Güloğlu, Baki Karakoç ve Süleyman Yengil tarafından stadda dağıtılması.

3)Siteden her maç için bir tam, iki öğrenci kombine bilet dağıtılması. Dağıtılacak kombine biletlerden öğrenci olanları Sayın Hakan Taşpınar ve Özkan Yılmazer tarafından bağışlandı. Tam açık kombinenin sitenin reklam geliriyle alınması kararlaştırıldı.

4)Tribüne davul alınması için Deniz Durmaz aracılığıyla 44.000.000 TLyardımda bulunulmasına, yaptırılan sallamalık dev bayraklar için Fevzi Kunter aracılığıyla 40.000.000 TL katkıda bulunulmasına karar verildi.

4)Tribüne davul konacak yer yaptırabilmek için yönetime başvurulması.

*İsimler soyadlarına göre alfabetik sırayla dizilmiştir.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
 • Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ?
  Written by Özkan Cengiz 06 Mart 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Esasında maçtan çıktığımda aklımda olan yazı Türk Futbolunun içinde bulunduğu kokuşmuş yapıdan bahsetmekti.. Maça girerken 10 yaşındaki kız çocuğun anlamsız bakışlarla ayakkabılarını çoraplarını çıkarıp ayaklarını polise göstermesinin o...
 • 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor?
  Written by Özkan Cengiz 20 Şubat 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? Öncelikle ifade etmem gerekirse bu yazı bir Gençlerbirliği maçı yazısı değil, Bu yazı aslına bakarsak bu sezon yazısı da değil. Gelecek sezonun yazısı, yani başlık hatalı değil tam tamına doğru.Şimdi ne alaka derseniz şuna inanıyorum...
 • Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor…
  Written by Özkan Cengiz 26 Kasım 2017
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Dört haftadır aynı sonuçları alan iki takım, hocaları Türk Futbolunda ağırlığını hissettirmeye başlayan yeni nesil hocaların en önemli iki temsilcisinin birbirlerine karşı sınavı, aynı puan, aynı sezon başı başlangıcı, bunların ya...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter