Ferhat Akyürek, Mehmet Altan, Sertaç Altınkuşak, Yusuf Altıntaş, Birtan Asil, Emrah Ataseven, Barış Atilla, Erdoğan Ayaydın, Hasan Ayar, Serdar Aydın, Bilgin Bayraktar, Ulaş Beb, Ali Belo, Çağlar Birituna, Berkay Candan, Remzi Carcar, Erdinç Ceyhan, Arif Çatal, Hakan Çokbankir, Koray Emre Çokbankir, Ali Devamlı, Birol Dirik, Emin Dizer, Cango Doğru, Deniz Durmaz, Cüneyt Erdoğan, Cüneyt Gökoğlu, Hakan Göksu, Murat Güneş, Murat Hızlı, Özcan İçöz, Kürşat Kartal, Mithat Karaağaç, Seykam Karadağ, Yücel Karakurt, Murat Karasaç, Murat Kebapçı, Gence Kılıç, Metin Köksal, Fevzi Kunter, Ersin Men, Yasin Men, Cem Muhtesipoğlu, Onur Narin, Serhat Nokçu, Mehmet Oğuz, Tolgay Okumuş, Serdar Orpak, Muvaffak Öylek, Ferhat Savaş, Sercan Sayköse, Serhan Seyhun, Oğuz Reşat Sipahi, Bilgi Soylu, Ozan Süngü, Sertan Şalvarlılar, Volkan Şalvarlılar, Emre Tunalıgil, Tuna Türker, Serkan Unaner, Orkun Ürkmez, Serkan Üstünolan, Kemal Yıldırım, Mehmet Yılmaz, Özkan Yılmazer, Ayrıca davetimizi kırmayarak toplantımızı şereflendiren Göztepe Spor Kulübü Derneği Başkanı, İzmirgücü Spor Vakfı Başkanı Göztepe AŞ Basın Sözcüsü Sayın Levent Ürkmez'e, Göztepe AŞ yöneticisi Sayın Özden Tüjümet'e ve Göztepe'ye futbolcu-teknik direktör olarak hizmet etmiş halen Yeni Asır'da spor yazarlığı yapmakta olan Sayın Bayram Erbil'e teşekkür ediyoruz.

1) 6 Mayıs Cumartesi günü saat 18:30'da Buca'da Veni Vidi Cafe'de tekrar buluşulması 2

) Göztepe AŞ'nin ticaret sicilinin öğrenilmesi.

3) Mehmet Ali Okumuş ve Tayyar Özdemir'in yazmış olduğu "Şampiyon Göztepe" kitabın fotokopisi web ortamına aktarılmak amacıyla üyeler rasında dağıtıldı. Kendisine düşen sayfaların yazımını bitiren üyeler yazdıkları kısmı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirler. 4) Tüm Göztepelilerin kulübe üye olmaya davet edilmesi. (Sitemizdeki. üyelik formunun bir çıktısını alıp, doldurup, bir ikametgah senedi, bir nüfus sureti, 3 fotoğraf ve 8.000.000 TL (3.000.000 TL yıllık aidat, 5.000.000 TL bağış) ile Gürsel Aksel Stadı'nda Cemil Bey'e başvurarak kulübe üye olabilirsiniz.)

5) Bir önceki toplantıda alınan sitemiz http://www.goztepelist.org ana sayfasına reklam alınması kararına binayeten listemizden yapılan duyuruya Baknetin bize www.bizland.com tarafından aylık 9,95 USD karşılığı verilen hosting hizmetini ana sayfamızda küçük bir Ege TV bannerı karşılığı verebileceklerini bildiren teklifleri tartışıldı. Sayın Levent Ürkmez ve Özden Tüjümet bu konuyu yönetim kurulunda gündeme getireceklerini bildirdiler.

6) Siteyi ziyaret eden üyelerimizden günde bir kere ana sayfanın en altında bulunan Zirve 100 bannerina tıklamalarının rica edilmesi.

7) En yakın zamanda üyelerimizle birarada Devlet Tiyatrolarının konak Sahnesi'nde oynanmakta olan Musahipzade Celal'in "Aynaroz Kadısı" adlı oyuna gidilmesi.

8) Listede bir süredir devam etmekte olan "Chat Odası" fikrinin kullanıcı adı ve şifre ile girilecek şekilde şekilde yaşama geçirilmesi.

9) Listede bir süredir tartışılan büyük bayrak yaptırma fikri ile ilgili olarak Sayın Ürkmez ve Tüjümet liste aracılığıyla toplanacak paraların üstünü yönetim olarak tamamlayabileceklerini bu şekilde bayrağın yaptırılabileceğini söylediler. Bu büyük bayrak projesi ile ilgili maddi katkıda bulunmak isteyen üyelerimiz http://www.goztepelist.org/katki.htm sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

10) www.goztepelist.org yazılı t-shirt, forma, atkı meselesi ile ilgili olarak Sayın Ürkmez ve Tüjümet eğer bir sayı belirleyebilirsek, bunu bizim için yaptırıp, GözCar'da satışa çıkarabileceklerini bildirdiler.

11) Resmi sitenin video bölümü için içerik ortaklığı teklif edilmesi.

12) Tüm üyelerimizden üye sayımızın artırabilmemiz için girişimde bulunmalarının rica edilmesi.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
 • Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ?
  Written by Özkan Cengiz 06 Mart 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Esasında maçtan çıktığımda aklımda olan yazı Türk Futbolunun içinde bulunduğu kokuşmuş yapıdan bahsetmekti.. Maça girerken 10 yaşındaki kız çocuğun anlamsız bakışlarla ayakkabılarını çoraplarını çıkarıp ayaklarını polise göstermesinin o...
 • 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor?
  Written by Özkan Cengiz 20 Şubat 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? Öncelikle ifade etmem gerekirse bu yazı bir Gençlerbirliği maçı yazısı değil, Bu yazı aslına bakarsak bu sezon yazısı da değil. Gelecek sezonun yazısı, yani başlık hatalı değil tam tamına doğru.Şimdi ne alaka derseniz şuna inanıyorum...
 • Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor…
  Written by Özkan Cengiz 26 Kasım 2017
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Dört haftadır aynı sonuçları alan iki takım, hocaları Türk Futbolunda ağırlığını hissettirmeye başlayan yeni nesil hocaların en önemli iki temsilcisinin birbirlerine karşı sınavı, aynı puan, aynı sezon başı başlangıcı, bunların ya...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter