aşkanımız (AŞ ve Derneğin Başkanı) Sn. İsmail Hakkı Gül verdiği demeçte “Buca Stadında maç oynamamıza Bucalılar tepki vermiş ama biz orada kalıcı değiliz bu stada sığmadığımızda diğer statlar için başvuru yapacağız” demiş.

Peki ilk sığmayacağımız zaman ne zaman “11.11.2007 13:00 GÖZTEPE-Özdere Belediye Stat (Buca stadı)”  ilk beş haftanın üçü deplasman ikisi de cezamızdan dolayı seyircisiz esasında deplasmanlara bakarsak Balçova da Denizgücü ile, Şirinyerde Şirinyersporla, Urlada Urla Belediye ile yani kardeş takımlarımızda kendi semtlerimizde oraları da dolduracağız ve adeta bu semtlerde karnaval havası estireceğiz ancak kendi sahamızdaki ilk maçımız hepsinden önemli gerçek kitlemizi gerçek taraftarımızı orada herkese göstereceğiz.

Bu maç çok önemli neden sonuçta bir başka kardeş takımımız Özdere Belediye ile oynuyoruz ama yeni dönemin yeni Göztepenin yeniden doğan Göztepe’nin ilk maçı gazeteleri gördünüz Sn.İmam Altınbaş müzeyi ziyaret ettikten sonra ne kadar iyi bir iş yaptığımızı ne kadar bir büyük bir kulübe yatırım yaptığımızı bir kez daha anladım demiş işte o gün Sn.Altınbaş başta olmak üzere tüm Türkiye bir kez daha anlamalı Göztepenin büyüklüğünü Göztepenin yok edilemezliğini Göztepenin gücünü.

Ben şöyle bir 11.11.2007 sabahı hayal ediyorum 13:00’teki maç için stadın kapıları 09:00’da kapatılsın 2600 kişilik stadın çevresinde 20.000 kişi olsun çevredeki evlerin balkonları ağaçların üstü yollar bahçeler sarı kırmızı ile dolsun Amatör küme de 6.hafta maçı değil Şampiyonlar liginde final oynuyormuşuz gibi.

Stad bir gün önceden gelin gibi süslenmiş davullar zurnalar yerini almış tam bir şölen tam bir gösteri. Stadın uğultusu değil karşı yakadan, bizanstan duyulsun. Silkinsinler ve kendilerine gelsinler ne oluyor diye.

Yaparmıyız! Yaparız! Yapmadık mı! Yaptık! Bugün 05.10.2007, 11.11.2007’ye tam 35 gün var. Bugünden itibaren başlıyoruz. Tüm Göztepelileri bu şovun ucundan tutmaya davet ediyorum.

Bayrak yaptıracaklar,

Davul Bağışlacaklar,

Otobüs Kaldıracaklar,

Konfeti Alacaklar,

Okuduğu Okulu, Çalıştığı İşyerini maça getirecekler,

Zurnacılar,

Davulcular,

Trampetçiler,

İzmirliler,Aliağalılar,Özdereliler,Turgutlular,Kemalpaşalılar,

Urlalılar,Şirinyerliler,Güzeyyalılar,Tepecikliler,Çamdibililer,

Eşiktekiler,Beşiktekiler

GÖZTEPELİLER

HEDEF 11.11.2007

Göztepe Aşkıyla Herkes Ayağa

Her Şey Tek Büyük Göztepe İçin.

Özkan Cengiz
www.ozkancengiz.net
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var? İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var?
  Written by Oguz Resat Sipahi 10 May 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Hangi takımın daha çok taraftarı var? Bu soru çok iç gıdıklayan bir soru biliyorum. Pazar Pazar maçlar da yok. Nereden aklıma geldi diye sorarsanız Dövletimiz sağolsun. İnstagramda Kumluca-Olimpos alanının yüce Dövletmiz tarafından 1. derece sit alanı konumund...
 • Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik...
  Written by Oguz Resat Sipahi 12 Nisan 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk *Ülkemizde 1098, dünyada 108.319 kişiyi covid19'un kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... *Ne mutlu bizlere değil ki ülkemiz, covid19 açısından müreffeh ülkeler düzeyini yakalama ve aşma yolunda koşar adımlar ile ilerliyor... Yine de arada iyi şeyler de var...
 • Gözyaşları... Gözyaşları...
  Written by Oguz Resat Sipahi 21 Nisan 2019
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Uzun zamandır yazasım gelmiyordu ligin ilk devresinde yazacak birşey yoktu pek, ya da dünyevi dertlerden yazasım gelmedi... Ligin ikinci devresinde de yazasım gelmedi bu sefer çoğunlukla dünyevi ailevi dertlerden... Dünkü gözyaşlarına kadar... Taraftarımızın,...
 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter