Göztepe’nin neye İhtiyacı Var.
 

Bugün saymaya başlasak herhalde epey bir süre sayarız. Tesisinden malzemesine, hocasından futbolcusuna, başkanından yöneticisine, altyapısından üstyapısına, camiasından medyasına vs.vs vs. say say bitmez. Bunların hepsi birden olur mu ? Hepsini bıraktık bir kısmı olur mu ? Açıkçası bilmiyorum ama eninde sonunda olacak buna her Göztepeli gibi inadına inanıyorum.
 

Yukarıda saydıklarımızın hepsine Göztepe’mizin ihtiyacı fazlasıyla var. Ancak bunların hepsinden hepsinden önce Göztepe’mizin sevgililerine, bizlere ihtiyacı var. Göztepe’yi Göztepe yapan taraftarına ihtiyacı var.
 

Evet 1925 ten bu yana Göztepemiz büyük başarılara imza attı önce İzmir’ini sonra Türkiye’sini ulusal ve uluslar arası platformda her zaman başarıyla temsil etti. Ancak bütün bunların yanında bugün bile Göztepe dendiğinde saygı duyulmasını sağlayan güç Göztepeliler.
 

İzmirliliğin, Egeliliğin verdiği asaletle tribünleri dolduran, inadına inadına vazgeçmeyen tepkisini ortaya koyan Göztepeliler her zaman her kulüp tarafından kıskanıldı. Nice başkanlar nice sporcular ah bizim kulübümüzün de böyle bir taraftarı olsa diye iç geçirdi.
 

İşte şimdi sıra bizde yeniden varlığımızı hissettirmenin yeniden ölmediğimizi göstermenin zamanı geldi. Bu cumartesi ilk provamızı yapacağız Alsancağı dolduracağız ve bizim için en önemli maçlardan biri olan bu maçı şölene dönüştüreceğiz. Takımımızı kucaklayacağız birbirimizi kucaklayacağız.
 

Alsancak dolar mı ?  evet dolar biz ne stadları doldurduk ne gidilmezlere  gittik yeni yapılmazları doldurduk. Alsancağı doldurmak bizim için kolay iş yeterki inanalım yeterki isteyelim.
 

Haydi bu hafta Alsancağa gelin her şeye rağmen gelin herkese rağmen gelin. Ne takımı düşünün ne yönetimi düşünün ne A.Ş. yi düşünün ne Derneği düşünün Ne kayyumu düşünün ne rakibi düşünün ne sonucu düşünün.
 

Sadece ve sadece cumartesi 2 saatimi hayatımın en önemli öğelerinden birine Göztepeme harcayacağım ve Göztepemle ve benle aynı duyguları hisseden benle aynı şeylere kahrolan ben le aynı rüyayı gören Göztepeli kardeşlerimle ağabeylerimle amcalarımla çocuklarımla kolkola gözgöze sırtsırta ortadan çatlayana kadar Göztepe diye bağıracağınızı düşünün. 2 saatliğine dünyadan uzaklaşacağınızı Göztepe gezegenine gideceğinizi düşünün.
 

Çok mu zor hayır hiç değil biz bunu defalarca yaptık hatırlamıyormusunuz aşağıdaki linkin sesini açın seyredin hatırlayacasınız.
 

Alayına İsyan İnadına Göztepe
 http://www.youtube.com/watch?v=_lbtaCgKc7k

Özkan Cengiz
www.ozkancengiz.net
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var? İnstagrama kayıtlı 52 milyonluk örneklem üzerinden bakarak Türkiye’de hangi takımın kaç taraftarı var?
  Written by Oguz Resat Sipahi 10 May 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Hangi takımın daha çok taraftarı var? Bu soru çok iç gıdıklayan bir soru biliyorum. Pazar Pazar maçlar da yok. Nereden aklıma geldi diye sorarsanız Dövletimiz sağolsun. İnstagramda Kumluca-Olimpos alanının yüce Dövletmiz tarafından 1. derece sit alanı konumund...
 • Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... Ülkemizde 1098, dünyada 108319 kişiyi covid19 kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik...
  Written by Oguz Resat Sipahi 12 Nisan 2020
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk *Ülkemizde 1098, dünyada 108.319 kişiyi covid19'un kanlı ve mukuslu kırbacı ile kaybettik... *Ne mutlu bizlere değil ki ülkemiz, covid19 açısından müreffeh ülkeler düzeyini yakalama ve aşma yolunda koşar adımlar ile ilerliyor... Yine de arada iyi şeyler de var...
 • Gözyaşları... Gözyaşları...
  Written by Oguz Resat Sipahi 21 Nisan 2019
  Oğuz Reşat Sipahi http://www.sipahi.tk Uzun zamandır yazasım gelmiyordu ligin ilk devresinde yazacak birşey yoktu pek, ya da dünyevi dertlerden yazasım gelmedi... Ligin ikinci devresinde de yazasım gelmedi bu sefer çoğunlukla dünyevi ailevi dertlerden... Dünkü gözyaşlarına kadar... Taraftarımızın,...
 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter