Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri tarafından destekleniyoruz. Türkiye’nin tamamen profesyoneller tarafından yönetilen tek takımıyız.
Gürsel Aksel Tesisleri tepeden tırnağa yenilendi. Kulüp binamız adeta sıfırdan yaratıldı. Kafemiz çok yakında hizmetimize girecek.
Lisanslı ürünlerimiz herkes tarafından kıskanılıyor. Her maçımızda maça özel bültenle karşılanıyoruz. Web sitemiz dakika dakika güncelleniyor.
Radyo yayına girdi girecek, dergi hazır gibi, tv ufukta gözüktü sanki,
Üçüncü ligde hedefimiz şampiyonlar ligi diyecek kadar büyük düşünüyoruz. Ülke çapındaki menajerler futbolcular bize gelmek için peşimizden koşuyor.
35 futbolcu 71 idari kadro 106 kişilik çalışanı olan bir kulüp olarak bir çok İzmirli sanayi şirketinden çok ssk primi vergi ödüyoruz.
Tesis projemizin taslağı hazır içinde üniversite den oyun parkına dünyanın en büyük spor komplekslerinden biri için çalışmalar başladı bile.
Taraftar derneklerimiz takır takır her maç afişliyoruz. Türkiye’nin her yanındaki deplasmana en az iki üç otobüs gidiyoruz. İzmir’de Perşembe gündüz demiyoruz beş binliyoruz.
Bu yaz 100 ilçede 100 spor okulu binlerce öğrenci hedefliyoruz. Teniste milli gurur oluyoruz. Yelken yeniden canlanıyor. Hentbol taraftar tarafından yeniden yaratılıyor.
İzmir’in bütün takımları kapı kapı dilenirken biz statlarına reklam verip sadaka veriyoruz.
Devre arasında 17 transfer yapıp niyetimizi dosta düşmana açıkça gösteriyoruz. 5 yıldızlı otellerde kamp yapıp dünya standartlarında ekipmanlarla çalışıyoruz.
Herkes sessiz sessiz çaktırmadan bizi konuşuyor. Kıskanıyor. Çatlıyor.
Tek kelimeyle anlatmak gerekirse GE-Lİ-YO-RUZ.
Herhalde bizde şaşkınlığımızı üzerimizden atamadık ki giderken bile tozu dumana katmışken bu kadar güçlü gelirken sesimizi çıkarmıyoruz.

Şu ana kadar.
Şimdi başlıyoruz.


Güzelyalı, Çamdibi, Tepecik, İnönü, Üçkuyular, Balçova, Narlıdere, Bozyaka, Buca, Bayraklı, Menemen, Aliağa, Kemalpaşa, Bornova, Manisa, Akhisar, Salihli, Çeşme, Kuşadası, Alsancak, Kordon, Konak, KEMERALTI, Havra Sokağı, Mezarlık Başı, Dönertaş, Altınpark, Karataş, Kanada, Almanya, Fransa, Rusya, ABD, İngiltere, daha aklıma gelmeyen her yer her mekan her tayfa her dernek her GÖZTEPELİ
Hedef 1000 Dev Bayrak tam boyutu ne kadar dır bilmiyorum. 3 metreye 5 metre 5 metreye 7 metre her neyse sarı kırmızı bir kumaş iki köşesine iki ip üstüne tek mesaj “GELİYORUZ GÖZTEPE”

Başta saydığım bölgelerin esnafları, sonra sanayiciler, sonra ev hanımları, sonra çalışanlar, sonra örgenciler herkes gücü yeten tek başına gücü yetmeyen toplanarak her Göztepeli bir bayrağın ucundan tutsun öyle bir yapalım ki Göztepe bayrağından gökyüzü gözükmesin, İzmir’e gelen ne oluyoruz desin. Fotoğraflarını bize gönderin dünyaya gösterelim. Dost düşman kafasını bayraklardan indiremeden sayıklasın. BUNLAR GELİYORLAR


AMA BU SEFER ÇOK KÖTÜ FENA GELİYORLAR.

www.ozkancengiz.net

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
 • Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ?
  Written by Özkan Cengiz 06 Mart 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Esasında maçtan çıktığımda aklımda olan yazı Türk Futbolunun içinde bulunduğu kokuşmuş yapıdan bahsetmekti.. Maça girerken 10 yaşındaki kız çocuğun anlamsız bakışlarla ayakkabılarını çoraplarını çıkarıp ayaklarını polise göstermesinin o...
 • 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor?
  Written by Özkan Cengiz 20 Şubat 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? Öncelikle ifade etmem gerekirse bu yazı bir Gençlerbirliği maçı yazısı değil, Bu yazı aslına bakarsak bu sezon yazısı da değil. Gelecek sezonun yazısı, yani başlık hatalı değil tam tamına doğru.Şimdi ne alaka derseniz şuna inanıyorum...
 • Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor…
  Written by Özkan Cengiz 26 Kasım 2017
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Dört haftadır aynı sonuçları alan iki takım, hocaları Türk Futbolunda ağırlığını hissettirmeye başlayan yeni nesil hocaların en önemli iki temsilcisinin birbirlerine karşı sınavı, aynı puan, aynı sezon başı başlangıcı, bunların ya...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter